Ladislav županič homosexuál

01
02
03
03

Ladislav županič homosexuál

Program (Český rozhlas)

Autorská spolupráce Jan Vedral, dramaturg Petr Kolečko, hudba František Soukup. Účinkují Dana Syslová, Michal Pavlata, Alena Štréblová, Vladimír Brabec, Ladislav Županič , Zdeňka Sajfertová a Miroslav Táborský.
program.rozhlas.cz/index.php/print/2010-08-22

PanMáma je novým sitcomem Televize Nova - Žena.cz

Luděk - Vojtěch Záveský Věra - Zdena Hadrbolcová Matouš - Filip Rajmont Doktor - Ladislav Županič Marie - Berenika Kohoutová Markéta - Kateřina Janečková Michal - David Matásek Kája - Otto Kallus
wiki.zena.centrum.cz/panmama/

tv-program.tetristv.com/archiv/20120824/Prima family.xml

tv-program.tetristv.com Prima family 6778 1346035500 4500 1345759358 Nikdo není dokonalý L. Županič a P. Soukup, dva protagonisté karlínského divadla, jako skvělí hosté Jiřího Krampola.Co má společného Ladislav
tv-program.tetristv.com/archiv/20120824/Primafamily.xml

Andras eimai... kai to kefi mou tha kano! - vyhledávání - Kinobox

Pozval bych Clinta na skotskou, říká dabér Ladislav Županič (13.4.2009) ...let. A když si náhodou vyberou jiného dabéra, Županičovi je to líto. Vzpomenete si, kdy jste Eastwooda daboval... ...taktizovat ani před někým panáčkovat.
kinobox.cz/osobnosti/vyhledavani?t=Andraseimai...kaitokefimoutha

KOMUNITY WEB2.CZ - Časopis Studna / Klec bláznů

Studnu začalo vydávat sdružení STUD v lednu 1997, po roce a půl své existence. Z občasníku se postupně stal měsíčník. V jeho redakci se vystřídala řada autorů. Ladislav Županič Jean-Michel
komunity.web2.cz/sb-studna/studna-iii_5-klec.phtml

Chat s Županičem: Gentleman si užije a mlčí!, Blesk.cz

Na chatu Blesku odpovídal přes hodinu známý herec Ladislav Županič . Co všechno na sebe a na své kolegy prozradil? Mezi nejznámější filmy Ladislava patří Vesničko má, středisková, Princezna ze mlejna či Kameňák.
blesk.cz/clanek/celebrity-chat/100524/chat-s-zupanicem-gentleman-si-uzije

Nový sitcom TV Nova! Milan Šteindler vtrhne na obrazovky v

V hlavní roli se představí populární český herec Milan Šteindler. V sitcomu se ale také bude objevovat například Roman Štabrňák, Rostislav Novák, Valerie Zawadská, Ladislav Županič , Tomáš Hanák či David Matásek.
tn.nova.cz/zpravy/film/novy-sitcom-tv-nova-milan-steindler-vtrhne-na-obrazovky-v

Filmy - od P

Ve filmu si znovu zahráli Radek Valenta, Andrea Černá, Yvetta Blanarovičová, Jakub Zindulka, Oto Ševčík, Ladislav Županič a Alois Švehlík
komzak.webz.cz/old/filmy/filmy/f_od_P.html

Archiv rubriky ze spole0xe8nosti

Po přestávce už bylo obecenstvo dosti uvedeno do děje a už se konečně přestalo smát při každém vstupu Zazy (za tuto roli získal Ladislav Županič cenu Thálie) ve zlatých lodičkách na scénu.
gentleman.cz/archiv/01/spol/1217.htm

Oto Ševčík, knížepán z Princezny ze mlejna: V mládí sloužil v

Pamatuju si, že neustále kouřil cigarety a pořád jedl... vzpomíná třeba Ladislav Županič , který hrál knížepánovi Ševčíkovi lokaje Žána v obou dílech pohádky Princezna ze mlejna.
ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/65229/oto-sevcik-knizepan-z-princezny-ze